Tempus Club

Klubové centrá

bratislava.jpg

 

 

BRATISLAVA

Tempus Club v Bratislave ponúka kvalitné ubytovacie služby v 12-tich štýlovo zariadených izbách a 6-tich apartmánoch, posedenie v bare, aktívny pohyb v kvalitnom fitnescentre. Skupina Tempus popdoruje, medzi klientami BMW veľmi obľúbený šport, ktorým je golf. Okrem aktívnej účasti a podpory golfového seriálu Allianz BMW Tempus Golf Tour prináša možnosť golfového vyžitia aj mimo golfovej sezóny a to na kvalitne vybavených golfových trenažéroch v Bratislave.

kosice.jpg

 

 

KOŠICE

V Košiciach navyše ponúka kryoterapiu, saunu, solárium, masážefyzioterapiuindoor cycling. Okrem tohto fitnes-relaxačného centra ponúka občerstvenie v reštaurácii, kde si môže klient vybrať so širokej ponuky klasických ale aj fitnes jedál a nápojov. Samotný klub v Košiciach sa nachádza v bezprostrednej blízkosti showroomu BMW.

Aquacity-poprad_01.jpg

 

PARTNERSKÉ CENTRÁ

Pre členov a klientov Tempus Clubu rozšírujemé možnosti relaxu a oddychu nielen v naších centrách v Bratislave a v Košiciach, ale aj v ďalších mestach na Slovensku. V Poprade už môžete relaxovať v Aquacity alebo si oddychnuť pri bowlingu. Ďalšie možnosti chystáme pre vás aj v Banskej Bystrici

 


člen skupiny Tempus Group