Tempus Club

Bratislava

 

hotel.jpg
 
Tempus Club Garni Hotel ***
Tempus Club v Bratislave ponúka nadštandardné ubytovanie v desiatich štýlovo zariadených dvojlôžkových izbách, dvoch jednolôžkových izbách a šiestich nadštandardných izbách. Samozrejmosťou vybavenia izieb je LCD TV s káblovou televíziou, telefón, bezplatné WiFi pripojenie a minibar.
 
meetingroom.jpg
 
Tempus Club Mítingové miestnosti
Veľká mítingová miestnosť s kapacitou 50 osôb a menšia mítingová miestnosť s kapacitou 8 až 12 osôb sú moderným priestorom, ktorý je vybavený LCD televízorom, notebookom a flipchartom. Počas stretnutia s klientmi ponúkame možnosť zabezpečenia cateringu a občerstvenia počas celého dňa.
bar.jpg
 
Tempus Club Lounge Bar
Lounge Bar ponúka príjemné posedenie v modernom a pohodlnom prostredí s možnosťou bohatého výberu z vysoko kvalitných vín celého sveta, koňakov a whisky. Nápoje a drobné občerstvenie je servírované príjemným a priateľským personálom.
fitness.jpg
 
Tempus Club Fitness
Profesionálne vybavené a kvalitne zariadené fitness centrum ponúka aktívny pohyb na veľkom množstve špičkových strojoch značky LifeFitness. Centrum je tiež vybavené najmodernejšími kardiostrojmi, ktoré prispievajú k zlepšeniu kondície.
golf.jpg
 

Tempus Club Indoor Golf
Golf Blaster ponúka hru na 36 ihriskách v 3D prevedení. K dispozícii sú tiež profesionálni tréneri. Club spolupracuje aj s outdoor golfovými ihriskami rezortu Black & White. Doplnky a oblečenie značky BMW Life Style je možné si zakúpiť v golf shope.

  FACEBOOK

 


člen skupiny Tempus Group