Tempus Club

Lounge Bar

bar_01.jpg
bar_03.jpg
bar_02.jpg
Tempus Club Vás pozýva do veľkoryso zariadeného Lounge, ktorý Vám ponúka príjemné prostredie na úrovni, či už hľadáte chvíľu oddychu, zábavy, alebo máte naplánované stretnutie s Vašimi obchodnými partnermi. Lounge disponuje plnohodnotným barom, vínnym kútom s luxusnými sedačkami, presklennou miesnosťou ponúkajúcou súkromie, WiFi pokrytou kaviarenskou časťou s koženými kreslami a v neposlednom rade golfovými simulátormi.

 

Bar Vám ponúka širokú škálu alkoholických, ako aj nealkoholických nápojov, čajov a kávy. Na výber máte zo širokej škály koňakov vrátane Hennessy Paradis a Remy Martin Louis XIII. V bare nájdete taktiež širokú škálu pravej Škótskej Whisky vrátane Chief Tains. Okrem koňakov a whisky taktiež ponúkame aj širokú škálu rumov, bieleho alkoholu a likérov. Miešané nápoje sú pre nás samozrejmosťou.

Vínny kút Vám ponúka naozaj veľkorysé sedenie s výhľadom na bar, golfové simulátory a stred miestnosti. Pri vínnom kúte sa nachádza vinotéka, v ktorej nájdete našu plnú ponuku domácich a zahraničných vín, šumivých vín a pravého francúzskeho šampanského. Naša vinotéka Vám ponúka vína zo Slovenska, Čiech, Talianska, Portugalska, Španielska, Chile, Austrálie a Francúzka. V našej vinotéke nájdete to najlepšie Francúzke šampanské ako Roederer Cristal, Perrier-Jouët a Dom Pérignon Vintage 1999.

 

 


člen skupiny Tempus Group