Tempus Club

Tempus Club Fitness

fitness_01.jpg  Tempus Club Vám ponúka špičkové fitness centrum s najmodernejšími strojmi značky LifeFitness. Fitness centrum je vybavené najmodernejšími kardio strojmi s TV dotykovými monitormi, na ktorých môžete počas tréningu sledovať televízne i hudobné programy. Kardio stroje taktiež snímajú pulzovú frekvenciu, ktorá je hlavným ukazovateľom efektivity tréningu.

 

V prípade, že máte záujem o poradenstvo v oblasti fitness zabezpečíme Vám špičkového certifikovaného trénera, ktorý Vám ochotne poradí ako čo najefektívnejšie a bezpečne cvičiť, poradí Vám  v oblasti strečingu a správnej výživy. Na základe osobného pohovoru Vám vypracuje individuálny tréningový a regeneračný program, zameraný na rekondíciu Vášho tela. Je prvým krokom k úspešnej ceste prekonať samého seba a ísť za svojim cieľom.

Súčasťou Fitness centra je aj Fit bar, ktorý ponúka širokú ponuku nealkoholických nápojov, miešaných proteínových nápojov, možnosť zakúpenia doplnkov pre podporu Vášho výkonu a regenerácie. Fitness centrum dopĺňajú aj tri plazmové televízory, ktoré sú výbornou relaxáciou pri Fit bare i pri tréningu.

CENNÍK FITNESS


 


člen skupiny Tempus Group