Tempus Club

Hotelové služby

hotel_01.jpg 

 

TEMPUS CLUB GARNI HOTEL ***

Pre zákazníkov ponúka Tempus Club v Bratislave možnosť ubytovať sa v jednej z prvotriedne zariadených izieb, pre náročnejších zákazníkov sú k dispozícii luxusné apartmány. Za izby sa účtuje paušálny poplatok bez ohľadu koľko hostí je v rámci možností v izbe ubytovaných. Hotel ponúka iba raňajky.

 

hotel_02.jpg 

 

AQUACITY HOTEL

Štvorhviezdičkový Hotel Mountain View ponúka vysoký štandard luxusu a komfortu s bonusom prostredia najlepšieho ekologického strediska na svete so šetrným vplyvom na životné prostredie. Hotel Mountain View je zariadenie, ktoré využíva voľne dostupné prírodné energetické zdroje a dosiahnuté úspory vracia hosťom v podobe nižších cien a vyššieho štandardu.

 

hotel_03.jpg 

 

EUROBUS HOTEL

sa nachádza 12 km od mesta Michalovce, v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, stredisko Medvedia hora, v prekrásnej scenérii Východoslovenskej nížiny pod svahmi Vihorlatu. Vodná nádrž s nádychom prímorskej romantiky, poskytuje dokonalé zázemie pre návštevníkov. Hotel je situovaný v nádhernej prírode v tesnej blízkosti vody priamo na špici polostrova, kde je z každej strany výhľad na vodnú hladinu. Hotel ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, stravovania, oddychu a športu.


člen skupiny Tempus Group