Tempus Club

Kultúrne podujatia

 

 

moda-eckhardt_02.jpg
 

LÝDIA ECKHARDT

Ponúka módu klasickú, ktorá nenudí. Citlivý výber špičkového materiálu, kvalitné vypracovanie s vysokým podielom ručnej práce, dôraz na detail, individuálny prístup k potrebám každého zákazníka. Počas svojho trvania si vybudoval módny salón vďaka náročnosti a jedinečnosti silnú pozíciu.

studio-LS_05.jpg
 

ŠTÚDIO L+S

Štúdio S – vzniklo 12.5.1982 ako umelecká scéna Slovkoncertu. Zrodilo sa ako agentážne divadlo, čiže ako scéna bez stáleho hereckého súboru i režiséra. Hercov angažovalo na jednotlivé predstavenia, prípadne pozývalo hosťovať súbory s inscenáciami, ktoré ladili s profilom divadla. Paralelne s tým sa uvádzali hudobné programy.  

miss_02.jpg
 

MISS SLOVENSKO

PRODUKČNÝ DOM FORZA v spolupráci s agentúrou OKLAMČÁK Production a TV Markíza organizuje od roku 1996 najprestížnejšiu súťaž ženskej krásy MISS Slovensko. Vyvrcholením každého ročníka súťaže MISS Slovensko je slávnostné finále v priamom televíznom prenose v TV Markíza.

artfilm_01.jpg
 

ART FILM FEST 2010

Art Film Fest vo svojom programe ponúka mnohostranný priestor pre prezentáciu diel najnovšej svetovej kinematografie, významných titulov filmovej histórie a v neposlednom rade taktiež bilančne rozsiahlu prehliadku snímok slovenského audiovizuálneho prostredia.

slavik_01.jpg
 

SLÁVIK 2010

Produkčný dom FORZA v spolupráci s agentúrou OKLAMČÁK Production a TV MARKÍZA každoročne vyhlasuje anketu o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby Slávik.

festival_03.jpg
 

FEST EUROPE 2

Fest Europa 2 patrí medzi trojicu najväčších, najznámejších a najprestížnejších festivalov s celoslovenským zásahom konajúci sa v Poprade. K neodmysliteľnej tradícii festivalu patrí zahraničný headliner a česká a slovenská hudobná špička.

eventy_02.jpg
 

KLUBOVÉ EVENTY

Eventy neodmysliteľne patria k starostlivosti o klientov. Účasť partnerov a klientov v neformálnom prostredí otvára možnosti pre nové myšlienky a vízie.


člen skupiny Tempus Group