Tempus Club

Aktuality

SWING Golf Tour
[SWING Golf Tour]

Začína sa zimná golfová súťaž celoslovenského dosahu, ktorá sa bude odohrávať vo vybraných golfových centrách od Skalice až po Sninu, kde samozrejme nebude chýbať ani golfový trenažér v našom Tempus Clube.

CIGÁNSKI DIABLI - MEGAKONCERT 2011
[CIGÁNSKI DIABLI - MEGAKONCERT 2011]

Nechajte sa uniesť tónmi emócií. Spoznajte čaro nástrojov, ktoré Vás diabolsky prekvapia. Užite si Váš večer, na ktorý sa nezabúda. Po koncerte Vás radi uvítame na after party v BMW Tempus Clube s hviezdami večera!

BMW 6 Coupé - 3. november 2011
[BMW 6 Coupé - 3. november 2011]

Elegantná atmosféra priestorov Tempus Clubu ešte viac zvýraznila toto auto snov inšpirované silou a eleganciou vodného živlu.

BMW LADY DAY 2011 v Malackách
[BMW LADY DAY 2011 v Malackách]

Golfový park White Eurovalley v Malackách sa stal počas celej soboty 2.7.2011 strediskom diania nielen pre vyznávačov golfových úderov, ale najmä pre ich partnerky.

ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2011 - 2. kolo
[ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2011 - 2. kolo]

Druhý turnaj zo série štyroch tohtoročných turnajov sa odohral na ihrisku White Eurovalley v Malackách a kľudne ho môžeme nazvať turnajom za každého počasia, pretože príroda si v tento deň rozhodla na nás odskúšať naozaj všetko.

ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2011 - 1. kolo
[ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2011 - 1. kolo]

Prvé kolo golfovej túry ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2011 sme tento krát odohrali pod štítmi veľhôr na ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici.

Nová estetika pohybu - Nové BMW radu 6
[Nová estetika pohybu - Nové BMW radu 6]

Dňa 29.3. 2011 sa o 19,00 hod v priestoroch Tempus Clubu konal slávnostný večer pri príležitosti uvedenia nového BMW 6 – nová estetika pohybu. Pre našich hostí bol pripravený večer v duchu design days.

TEMPUS - BLACK and WHITE INDOOR CUP
[TEMPUS - BLACK and WHITE INDOOR CUP]

Začína sa golfová indoorová súťaž v Tempus Clube, na ktorú Vás srdečne pozývame. Súťaž je určená pre všetkých golfistov, ktorí si chcú spríjemniť zimné dni indoor golfom v prijemnom prostredí s golfovými kamarátmi v súťaživom duchu. 

ÓDA NA ŽIVOT
[ÓDA NA ŽIVOT]

V BMW showroomu sme vymenili najnovšie modely bavorákov za štýlové pánske modely so značkou MARCO MIRELLI. Príjemnú atmosféru počas uvítacieho prípitku vytvoril spevom a hrou na klavír Jozef Hollý a potom už pozvaných hostí naplno pohltila móda.

ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2010 - 4. kolo
[ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2010 - 4. kolo]

Posledný zo série turnajov sme odohrali na ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici. Pozvanie prijalo dostatok hráčov a svoju úchvatnú tvár nám ukázali i hory týčiace sa nad ihriskom.

ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2010 - 3. kolo
[ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2010 - 3. kolo]

Športovo najnáročnejšie ihrisko v Európe hostilo 3. turnaj série ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2010. Golfový areál v Bernolákove je dlhšie partnersky spojený so spoločnosťou Tempus Group, takže neprekvapuje, že sa odohralo práve na ihrisku Black River.

ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2010 - 2. kolo
[ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2010 - 2. kolo]

Program tohtoročnej obľúbenej golfovej túry je postavený na striedaní ihrísk medzi západom a východom krajiny. Druhé kolo sa tak logicky odohralo na ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici.

RACING DAY - Slovakiaring - 25. 6. 2010
[RACING DAY - Slovakiaring - 25. 6. 2010]

Ďalšie kolo zo série Racing Days sme pre našich partnerov zorganizovali dňa 25. júna 2010. Do priestorov profesionálneho pretekárskeho okruhu Slovakiaring v Orechovej Potôni prišlo ...

ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2010 - 1. kolo
[ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2010 - 1. kolo]

Tretí ročník prestížnej golfovej túry sme úspešne odštartovali v sobotu 22. mája na greenoch golfového ihriska v White Eurovalley v Malackách. Aj tento rok ponúka túra hru, ktorá má istotu a tempo. Na turnajoch nebude chýbať dobrá nálada a radosť z jazdy na autách značky BMW.

LÝDIA ECKHARDT - Bratislava - 13. 5. 2010
[LÝDIA ECKHARDT - Bratislava - 13. 5. 2010]

Posledná z troch módnych prehliadok Lýdie Eckhardt sa konala vo štvrtok večer v Moste pri Bratislave. Po Poprade a Martine sa tak známa slovenská návrhárka predviedla svoju aktuálnu kolekciu Leto 2010 aj bratislavskému publiku.

BMW INNOVATION DAYS
[BMW INNOVATION DAYS]

Zažili sme skutočné inovácie BMW na vlastnej koži a spoznali sme prelomové technológie priamo počas jazdy v niektorom z modelov, ktoré vynikajú úspornosťou.

LÝDIA ECKHARDT - Poprad - 30.4.2010
[LÝDIA ECKHARDT - Poprad - 30.4.2010]

V piatok 30. apríla módna návrhárka Lýdia Eckhardt v spolupráci s Produkčným domom Forza odštartovala „šnúru“ módnych prehliadok. V meste Poprad sa predstavila fashion show v Aréne Poprad.

Nové BMW radu 5
[Nové BMW radu 5]

Zdokonalili sme dynamiku. Stvorili sme krásu.
Nové BMW radu 5 sedan už vo svojom elegantnom, no dynamickom dizajne dáva tušiť nevídané jazdné vlastnosti. Už prvý pohľad na pokojne stojace vozidlo v showroome evokuje rýchlosť a dynamiku.

RACING DAY - Pannoniaring - 26. 3. 2010
[RACING DAY - Pannoniaring - 26. 3. 2010]

Kto tam nebol, nepochopí, o čo prišiel!! Toľko slová účastníkov Racing Day 26.03 Pannoniaring, ktorého sa zúčastnilo 41 super športiakov a radicalov a 21 motocyklov.

BMW Lady Day
[BMW Lady Day]

Radosť je dámska jazda. Bohatý program šitý pre dámy: predvádzacie jazdy na novinkách vozidiel BMW, predstavenie kolekcie BMW Lifestyle a mnoho ďalších prekvapení.člen skupiny Tempus Group