Tempus Club

Fitness

fitness-01.jpg

 

fitness-02.jpg

 

fitness-03.jpg 

 

V oblasti fitness ponúkame široké možnosti aktívneho relaxu v dvoch dokonale vybavených centrách v Bratislave a v Košiciach.

V Bratislave ponúka Tempus club hotelové služby, Lounge bar s mítingovou miestnosťou, klimatizované fitness centrum so značkovým posilňovacím a aeróbnym zariadením a dva golfové simulátory Golf Blaster 3D s ponukou simulácie 32 ihrísk.

V Košiciach disponuje Tempus club klimatizovaným fitness centrom so značkovými posilňovacími a aeróbnymi zariadeniami, indoorcyclingovým štúdiom, kryokomorou, fínskou saunou a infrasaunou, soláriom a masážnym salónom.

V oblasti aktívneho a pasívneho relaxu ponúka Tempus Club zvýhodnené služby v partnerských strediskách v Banskej Bystrici a v Poprade.

 

PREZENTÁCIA PARTNERA

Fitnesscentrá ponúkajú možnosť prezentácie na podujatiach organizovaných Tempus Clubom podľa dohody. V priestoroch samotných fitnesscentier ponúkajú možnosť prezentácie statickou alebo video reklamou.


VYUŽÍVANIE SLUŽIEB PARTNEROM

Fitnesscentrá ponúkajú využívanie služieb fitnesscentra v dohodnutom režime pre klientov partnera a jeho zamestnancov pod vedením profesionálnych trénerov.

 


člen skupiny Tempus Group