Tempus Club

1.kolo - 24. 6. 2011 - Black Stork, Veľká Lomnica

ABT-Golf-Tour-2010N-logo.jpg


POD ŠTÍTMI VEĽHÔR.

Program obľúbenej golfovej túry je už tradične postavený na striedaní ihrísk medzi západom a východom krajiny. 

Prvé kolo golfovej túry ALLIANZ BMW TEMPUS Golf Tour 2011 sme tento krát odohrali pod štítmi veľhôr na ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici. Turnaj do krásneho prostredia Veľkej Lomnice prilákal viac ako šesťdesiat účastníkov, ktorí sa chceli s čo najlepším výsledkom popasovať nielen s nádherným ihriskom na podhorí Vysokých Tatier, ale aj s vždy pestrým počasím, ktoré tento krát na šťastie stálo viac na našej strane, pretože sa síce slnko často striedalo s mrakmi, ale jeho lúče boli počas celého dňa silnejšie a mohli tak všetci hráči s kľudným a ničim nerušeným tempom odohrať všetkých 18 jamiek.

Po ukončení turnaja si už tradičné predvádzacie jazdy nenechali újsť účastníci turnaja. Na najnovších modeloch vozidiel značky BMW si mohli vyskúšať nové technológie a prvky, ktoré umocnili celkový zážitok z pestrého golfového dňa.

Samotný turnaj spestrila vydarená akcia výlučne pre dámy s názvom LADY DAY. Dámy, ktoré prišli v sprievode svojich manželov - hráčov si na špeciálnej trati otestovali svoje jazdné zručnosti na najnovších modeloch vozidiel značky BMW. Okrem testovacích jázd bol pre dámy pripravený bohatý sprievodný program. V Beauty salóne si vyskúšali parfémi a produkty starostlivosti o pleť od prestížnej značky LR. Spoločnosť D. I. C. sa im predstavila exkluzívnym svetom diamantov s poradenstvom a ukážkami najkrajších kolekcií šperkov.

Takto vydarene spojený turnaj s akciou výlučne pre dámy, priniesol samotnému turnaju nový rozmer pre golfistov a dámam nové zážitky s prekrásneho prostredia golfového rezortu pod Tatrami.

Výsledky:

Kategória A muži s hcp 0 – 35,9
1. Sedlák Pavol   
2. Prochádzka Jaroslav  
3. Kokoš Valér  

Kategória B muži s hcp 36,0 – 54,0
1. Jančula Martin  
2. Partika Ľubomír  
3. Kis Zoltán  

Kategória C ženy s hcp 0 – 28,0
1. Kokošová Iveta  
2. Daduláková Paula  
3. Čillíková Lucia  

Víťazom blahoželáme


člen skupiny Tempus Group